87
„Žalgiris“ – ALBA (nuotr. SCANPIX)

Kauno „Žalgiris“ (3/3) Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę. Fantastiškai atsitiesę Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje namų arenoje 88:81 (13:25, 19:19, 22:17, 34:20) įveikė Berlyno ALBA (3/3) klubą.

87

Per ketvirtąjį kėlinį kauniečiai pataikė net 8 tritaškius. Panaikinę 20 taškų deficitą, kurį turėjo dar antrajame kėlinyje, kauniečiai surengė geriausią savo sugrįžimą į rungtynes per visą klubo istoriją Eurolygoje.

„Žalgiris“ tritaškius šiame mače metė net 53 proc. taiklumu – tikslą pasiekė 16 metimų iš 30.

Baudų metimus, tarsi pasimokę iš praėjusios savaitės nesėkmės Belgrade, kauniečiai realizavo 100 proc. tikslumu (10/10).

ALBA taikliau metė dvitaškius (52 prieš 39 proc.) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (28:18), tačiau pergalei to buvo maža.

ALBA savo uraganiniu puolimu šeimininkus į šaltą dušą pasiuntė jau mačo pradžioje – po dešimties minučių Israelio Gonzalezo auklėtiniai pirmavo 25:13.

Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų buvo pasiekęs rekordinę 20 taškų žymą – 43:23.

Vis tik titaniškomis Luko Lekavičiaus ir kitų žalgiriečių pastangomis kauniečiai po dviejų kėlinių jau turėjo tik 12 taškų deficitą – 32:44.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ žaidė itin fizišku penketuku ir tai davė vaisių. Nors dėka Tamiro Blatto ir Jaleeno Smitho taiklių metimų  ALBA išlaikė pranašumą, po trijų kėlinių Vokietijos klubas pirmavo  jau tik 7 taškais – 61:54.

Keenanas Evansas per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes pataikė keturis tritaškius iš eilės ir „Žalgiris“ išlygino rezultatą – 69:69.

Po Rolando Šmito metimo iš vidutinio nuotolio „Žalgiris“ išsiveržė į priekį.

ALBA vėl išlygino rezultatą, o Ignas Brazdeikis tolimu metu žalgiriečiams vėl dovanojo 3 taškų pranašumą – 77:74.

Edgaras Ulanovas smeigė tris fantastiškus tritaškius ir pasimetusi ALBA kapituliavo.

Artimiausias rungtynes Eurolygoje „Žalgiris“ žais artėjantį ketvirtadienį, kai svečiuose susitiks su Vilerbano ASVEL.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 21 (4/5 tritaškiai), Keenanas Evansas 15 (5/8 tritaškiai), Rolandas Šmitas (7 atk. kam.) ir Ignas Brazdeikis (4/10 dvitaškiai) po 14.

ALBA: Jaleenas Smithas 14 (2/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Tamiras Blattas 12 (4/9 tritaškiai, 8 rez. perd.), Gabriele Procida 11 (6 atk. kam.), Louisas Olinde 10 (5 atk. kam.).

kad neismes. Sulaukit pabaigos, tada komentuokit. Cia gi krepsinis.
Nejaugi Žalgiris išmoko rungtynių pabaigą tinkamai sužaisti. Jei taip ir toliau tai šaunuoliai.