Trečiadienio vakarą Anglijoje buvo sužaisti du likę pakartotiniai FA taurės trečiojo etapo mačai. Juos abu laimėjo favoritais laikomi klubai.

Londono „Arsenal“ ekipa pirmas rungtynes su „Swansea City“ svečiuose sužaidė taikiai 2-2, tačiau savame stadione Londono klubas sugebėjo iškovoti sunkią pergalę rezultatu 1-0.

„Arsenal“ geras progas švaistė nuo pat susitikimo pradžios. Iki pertraukos Londono ekipoje galėjo pasižymėti tiek Theo Walcottas, tiek Olivieris Giroudas, tiek Thomasas Vermaelenas, tačiau visi šie žaidėjai to padaryti nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje aikštėje ir toliau buvo panašus vaizdas. Visgi varžybų pabaigoje „Arsenal“ sugebėjo įmušti vienintelį ir tuo pačiu pergalingą mačo įvartį. Po O.Giroudo perdavimo pasižymėjo saugas Jackas Wilshere'as.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas, kuris taip pat rezultatu 1-0 palaužė Londono „West Ham“. Tiesa, šiame mače pergalingas įvartis buvo įmuštas rungtynių pradžioje kai 9 minutę pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Taip pat verta paminėti, kad W.Rooney 79 minutę neįmušė vienuolikos metrų baudinių ir kamuolį pasiuntė aukštai virš vartų.

FA taurės rezultatai:

Londono „Arsenal“ 1 – 0 „Swansea City“

(pirmas mačas 2-2, bendras rezultatas 3-2)

86‘ [1 – 0] Jack Wilshere

„Manchester United“ 1 – 0  Londono „West Ham“

9‘ [1 – 0] Wayne Rooney

79' Wayne Rooney ("Man Utd") - nerealizavo vienuolikos metrų baudinio