Čekijoje antradienį pratęstas Europos vyrų softbolo čempionatas, kuriame kol kas be pergalių lieka Lietuvos rinktinė.

Po dviejų pralaimėjimų „sausais“ rezultatais lietuviai antradienį jau kiek rimčiau pasipriešino varžovams ir po 5 kėlinukų 7:15 nusileido slovakams. Lietuvių šansus pakovoti dėl pergalės sudaužė antrasis kėlinukas, per kurį slovakai pelnė net 10 taškų be atsako.

Lietuvos rinktinei po 2 taškus pelnė Tomas Juškėnas ir Lukas Morkūnas, po 1 – Audrius Raščius, Dovydas Zakaras ir Dominykas Miciuta. Metiko pozicijoje be keitimų žaidė Vermidas Neverauskas. Jis atliko 102 metimus, padarė 9 klaidas ir nepasižymėjo „strike outais“.

Lietuva (0-3) kol kas dalinasi 8-9 vietas su švedais.