UEFA Europos lygos turnyre sužaistos pirmosios pusfinalių rungtynės, kuriose skirtingus rezultatus pasiekė du favoritais laikomi Londono klubai.

„Arsenal“ namie 3:1 (2:1) įveikė „Valencia“ futbolininkus, nors pirmieji praleido greitą įvartį.

Jau 11-ąją minutę pasižymėjo svečių saugas Mouctara Diakhaby, vis tik po to sekė du iš eilės „Arsenal“ puolėjo Alexandre’o Lacazette’o tikslūs smūgiai (18 ir 26 min.).

Itin rimtą paraišką prieš atsakomąjį susitkimą dėl bilieto į finalą pateikė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas, pasižymėjęs jau per pridėtą antro kėlinio laiką (90+1 min.) ir pelnęs trečiąjį „Arsenal“ įvartį.

Tuo tarpu Vokietijoje „Chelsea“ išplėšė lygiąsias 1:1 (1:1) prieš Frankfurto „Eintracht“. Šeimininkai pirmavo po didžiųjų Europos klubų medžiojamo Luka Jovičiaus įvarčio 23-ąją minutę, bet rezultatą besibaigiant kėliniui išlygino Pedro (45 min.).

Rungtynių pabaigoje „Eintracht“ šturmavo „Chelsea“ vartus, bet neišnaudojo net kelių itin pavojingų progų.

Atsakomieji pusfinalių mačai vyks lygiai po savaitės.