UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp Frankfurto „Eintracht“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ferranas Torresas 4-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kevinas Trappas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Nuostabaus Jespero Lindstromo perdavimo sulaukęs Djibrilis Sowas 8-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Pierre‘o Emericko Aubameyango 19-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ansgaras Knauffas 48-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Eintracht“ į priekį 1:0.

F.Torresas 66-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Tuta 78-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir „Eintracht“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.