Pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos srities „Chimki“ komanda, kuri namuose 87:85 (20:22, 22:9, 20:19, 13:25) palaužė Vilerbano ASVEL ekipą.

Abejoms komandoms šios rungtynės didelės įtakos neturėjo, nes jos anksčiau prarado galimybes patekti į ketvirtfinalį.

Rusijos ekipą į priekį vedė Aleksejaus Švedo ir Jordano Mickey duetas. Pirmasis pelnė 32 taškus, antrasis – 28.

Po trijų kėlinių „Chimki“ pirmavo 12 taškų, bet ASVEL komanda vėliau spurtavo, kuri trumpam buvo persvėrusi rezultatą.

Likus penkioms sekundėms Jordano Mickey baudų metimai didino „Chimki“ pranašumą iki trijų taškų. Tačiau po to likus sekundei pratęsimą nulėmė Williamo Howardo tritaškis.

Pratęsime nei viena komanda neturėjo didesnio nei keturių taškų pranašumo ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

J.Mickey likus trejoms sekundėms pataikė pirmą baudos metimą, taip didindamas „Chimki“ pranašumą iki dviejų taškų.

Antrasis metimas buvo netikslus ir ASVEL suregzti atakos nespėjo.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (4/12 trit.), Jordanas Mickey 28 (9 atk. kam.), Sergejus Karasevas 10, Sergejus Monia 8.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 24, Moustapha Fallas 12, Amine Noua ir Norrisas Cole’as po 10.