Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Berlyno ALBA (4/8) krepšininkai.Vokietijos klubas namuose 91:86 (21:17, 24:18, 20:23, 26:28) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (7/5) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per paskutinius keturis mačus turnyre.

Aikštės šeimininkai didžiąją rungtynių dalį kontroliavo situaciją ir buvo priekyje. Antrajame kėlinyje pastarieji pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (45:35).

Jis buvo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje (72:61). Visgi, vėliau žydai pelnė šešis taškus be atsako ir ėmė naikinti deficitą (74:69).

Dar po kurio laiko skirtumas sumenk vos iki 2 taškų (78:76).

Visgi, netrukus vokiečiai smeigė du tritaškius iš eilės ir kiek atšaldė įkaitusius svečius (84:76), o mačo pabaigoje galutinai tašką padėjo du taiklūs Maodo Lo baudų metimai (91:85).

ALBA: Marcusas Erikssonas 19 (2/2 dvit., 5/8 trit.), Christas Koumadje 12, Maodo Lo 11, Oscaras Da Silva, Luke‘as Sikma ir Yovelas Zoosmanas po 8.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (2/4 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud., 5 rez. perd., 28 n. b.), Ante Zizičius 17, Derrickas Williamsas 15, Jamesas Nunnally 10 (5 rez. perd.).