Prancūzijos rinktinė Europos 2024 m. futbolo čempionato atrankos B grupės rungtynėse svečiuose 2:1 nugalėjo Nyderlandų futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė šeštąją pergalę.

Kylianas Mbappe 7-ąją minutę puikiu smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Prancūziją į priekį 1:0.

Tas pats K.Mbappe 53-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių komandos pranašumą 2:0.

Mačo pabaigoje olandai dar sušvelnino rezultatą, kai Quilindschy Hartmanas 84-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Visgi prancūzai išlaikė pergalingą pranašumą.

Tuo tarpu Portugalijos rinktinė J grupės susitikime namuose 3:2 nugalėjo Slovakijos futbolininkus.

Goncalo Ramosas 18-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Portugalijos rinktinę į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 29-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Slovaas Davidas Hancko 69-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2, bet jau po trijų minučių vėl C.Ronaldo uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl padidino portugalų pranašumą 3:1.

Tiek Portugalija, tiek ir Prancūzija po šių pergalių užsitikrino vietas kitų metų Europos čempionate. Ten bilietą iškovojo ir austrus šįvakar įveikę belgai.