Toliau tęsiu eksperimentą „1000 Lt iššūkis“. Šiandien be rungtynių tarp Graikijos ir Pietų Korėjos, iš kurių vieną įvykį „Unibet“ lažybų bendrovėje jau pasirinkau, dar susitiks Argentina–Nigerija (17 val.) ir Anglija–JAV (21 val. 30 min.).

Rungtynės: Argentina – Nigerija.  Pasirinkti įvykiai: Argentina laimės pirmą kėlinį 1:0, 2:0, 2:1 arba sužais lygiosiomis 1:1 („Unibet“ koeficientai: 3,35, 8,25, 19 ir 9,5). Statymo suma – iš viso 38 Lt (20 Lt, 8 Lt, 3 Lt ir 7 Lt).

Argentiniečiai yra įvardijami kaip vieni realiausių pretendentų į pasaulio čempionų vardą ir ne be reikalo – komandoje yra daugybė žvaigždžių, ypač puolimo grandyje (L. Messi, C. Tevezas, D. Milito, G. Higuainas, S. Aguero).

Taigi tokius varžovus, kaip Nigerija, Argentina tiesiog privalo nugalėti. Žinoma, nigeriečiai iš visų jėgų bandys pristabdyti argentiniečių snaiperius, bet mažai tikėtina, kad tai jiems pavyks. Manau, argentiniečiai nieko nelauks ir jau nuo mačo pradžios puls prie varžovų vartų – juk pergalė pirmose rungtynėse būtų svarbi ne tik turnyrine prasme, bet ir psichologiškai.

Kiek argentiniečiai įmuš? Sunku pasakyti, tačiau vieną ar du įvarčius per kėlinį tikrai gali, todėl ir pastačiau pirmojo kėlinio rezultatą 1:0 bei 2:0. Tiesa, afrikiečiai taip pat gali pasižymėti, nes jų gretose yra tokie puolėjai, kaip Aiyegbeni Yakubu (iš „Everton“) ir Victoras Obinna (iš „Malaga“), taigi apsidraudimui dar pastačiau ir 1:1 bei 2:1.

Jei nors vienas iš šių keturių mano variantų pasitvirtins, iš pastatytų 38 Lt laimėsiu apie 67 Lt arba 57 Lt (jei rezultatas bus 2:1). Tikimybė, kad pasiseks, gana didelė. Bene vienintelė grėsmė, kad pirmas kėlinys gali baigtis 0:0, tačiau rungtynės turėtų būti pakankamai atviros ir rezultatyvios, todėl realu, kad įvarčių netrūks.

Rungtynės: Anglija – JAV. Pasirinkti įvykiai: pirmą rungtynių įvartį įmuš W. Rooney arba F. Lampardas („Unibet“ koeficientai: 4,7 ir 8,25). Statymo suma – iš viso 20 Lt (13 ir 7 Lt).

C grupės mače susikaus itin stiprią sudėtį surinkusi Anglijos rinktinė ir visada nustebinti galinti JAV komanda (užtenka vien prisiminti puikų jos pasirodymą 2009 metų FIFA Konfederacijų taurėje, kur ji pasiekė finalą ir jame tik po dramatiškos kovos 2:3 nusileido brazilams).

Vis dėlto Fabio Capello auklėtiniai yra laikomi akivaizdžiais šio mačo favoritais („Unibet“ už anglų pergalę siūlo koeficientą 1,53). Beveik neabejojama, kad anglai šiame susitikime turės iniciatyvą savo rankose ir diktuos sąlygas.

JAV rinktinė propaguoja atvirą futbolą ir gali įmušti bet kam, tačiau kiek sunkiau jai sekasi gynyboje, o tokį puolėją, kaip W. Rooney, turintys anglai tuo tikrai turėtų pasinaudoti. Taigi renkuosi, kad anglai pirmi įmuš įvartį, ir tai padarys arba tas pats aktyvusis W. Rooney, arba F. Lampardas, kuris gali išauti ir iš toli bei gali realizuoti ir 11 metrų baudinį, jei tokį anglai uždirbs.

Iš pastatytų 20 Lt sėkmės atveju galiu laimėti 61 Lt (jei pirmas įmuš W. Rooney) ir 58 Lt (jei pirmas pasižymės F. Lampardas).