Po dar vieno pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO LKL), „LSU-Atleto“ treneris Edas Nickus iškėlė daug klausimų ir ne tik apie rungtynes, tačiau apie bendrą situaciją krepšinyje.

„Žaidėme baisiau, nei baisiai. Jei dar priekinė linija žaidė pakenčiamai, tai pirmi ir antri numeriai žaidė tragiškai. Panevėžio komanda yra stipresnė už mus. Kad laimėtumėm prieš juos, turime sužaisti idealiai“, - apie pralaimėjimą „Lietkabeliui“ portalui LKL pasakojo E.Nickus.

„Negaliu sakyti, kad nenorėjome kautis, nes laimėjome lentą, tačiau padarėme 22 klaidas. Varžovai padarė tik 7. Komanda gali laimėti tada, kai yra dvasinga. Pavyzdys – Prienų krepšininkai, kuriems trisdešimt ketveri metai, trisdešimt treji, trisdešimt – tai žmonės, kurie praėję viską ir kurie žino, kad kiekvienos rungtynės lemia jų ateitį.

Jauni žaidėjai to nesupranta. Mes pasidžiaugiame, kai jie kartais gerai sužaidžia. Tačiau jie turi tą daryti stabiliai. Kalbu ne tik apie savo komandą. Kalbu apskritai.

Su dabartiniais žaidėjais reikia labai daug dirbti, tačiau dabar tokių krepšininkų Lietuvoje, kurie iš tikrųjų norėtų „prasimušti“ į užsienį, į Eurolygą, nelabai ir yra. Kuris žaidėjas turi tikslą žaisti „Panathinaikos“, „Efes Pilsen“ ar dar kažkur?

REKLAMA

Kiek jaunų žvaigždžių turime, į kurias žmones eitų žiūrėti? Ar mes turime tokį, kaip „Lietuvos rytas“ turėjo J.Valančiūną?

Man gyvenime pasisekė, kad aš pradėjau dirbti su tokiais vaikinais, kaip Voldemaras Chomičius ir kiti tų metų. Aš iš jų irgi daug ko išmokau: kokie charakteriai turi būti, kaip reikia norėti žaisti, kaip reikia norėti laimėti?

Mes laimim Europos čempionatus ir panašiai, o už 8 milijonus dolerių nupirko Dario Šaričių. Galim pasvajoti, įdomu, ar už 8 milijonus dolerių mano komandą kas nors nupirktų? Kartu su manim..“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų