Kai trečiadienio rytą viena geriausių Lietuvos šokėjų 34 metų šokėja Edita Daniūtė pamatė savo naują automobilį „BMW X6“ be vandalų išluptų žibintų, jai pasidarė šlykštu. Tačiau dar didesnis siaubas ją apėmė paskaičius apie tai informavusio portalo delfi.lt skaitytojų komentarus.

Kas jis tokia? Dar viena dziundzes paradaveja? Kiekviena nakti vagiama, tai ka dabar daryti?“ arba „maziau issidirbinesi grazuole sekanti karta. ne pirma karta pamoka kiek zinom, nepasimokei dar reiskia“ (komentarų kalba netaisyta – red.p.) – tokie ir panašūs komentarai varė į neviltį E. Daniūtę.

Pasaulio ir Europos WDSF profesionalų lygos klasikinių šokių čempionė prisipažino, kad ją šokiravo delfi.lt komentatoriai. „Kokio turi būti mąstymo žmogus, kad parašytų „taip jai ir reikia“. Baisiausia, kad po pozityvia žinia, kai kas nors iš lietuvių laimi, ar užima aukštą vietą, būna penki ar šeši komentarai, o čia – vienas per kitą. Tai vistiek parodo kažkokį mentalitetą“, - Balsas.lt komentavo E. Daniūtė.

„Vienintelė žmonių reakcija normalios psichikos žmogui po tokiu straipsniu turėtų būti užuojauta, - kalbėjo šokėja. – Gal turėtų būti daugiau atsakomybės, išaiškinami tų komentatorių IP adresai. Tai terpė iškrypėliams nevaržomai reikštis. O juk tuos komentarus skaito ir nepilnamečiai.“

DAUGIAU APIE ŽIBINTŲ VAGYSTĘ IR E. DANIŪTĖS NERIMĄ DĖL SAUGUMO SKAITYKITE: E. Daniūtė apie vandalų nuniokotą naują automobilį „BMW X6“: gal visiems reikėtų opeliais važinėtis?

 


Rašyti komentarą...
m
mazas pastebejimas
2014-03-12 19:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galiu pridurti, kad Opel perka normalus zmones, o tokius BMW X6 tik tiek, kurie turi nepilnavertiskumo kompleksu, kaip E. Daniute.
Atsakyti
-2

o
o tai ko
2014-03-12 19:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia lendi i viesuma,galvoji ,kad apie tave visi turi atsiliepti graziai ar tik labai graziai?Tai tada tau paciai reikia kreiptis i psichiatrus o nevadinti cia visus iskrypeliais.O man pavyzdziui atrodo,kad pati esi iskrypele.Tai ka dabar?
Atsakyti
-2

t
teisybe
2014-03-12 19:21:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai nemaloni ta daniute motera..............
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų