Prieš NBA Visų žvaigždžių savaitgalį Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda su Jonu Valančiūnu patyrė pralaimėjimą namie. „Pelicans“ (23/36) rezultatu 118:125 (27:45, 31:26, 23:34, 37:20) pralaimėjo Dalaso „Mavericks“ komandai (35/24).

„Pelicans“ šiame mače šansų kovoti dėl pergalės neturėjo. Jau pirmame kėlinyje „Mavericks“ pataikė 9 tritašlus ir nutolo 45:27. Po trijų kėlinių Dalaso klubo pranašumas siekė 24 taškus (105:81).

Naujojo Orleano komandai Jonas Valančiūnas per 33 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo net 18 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis pataikė 8 dvitaškius iš 11.

Vis tik J. Valančiūnas ir „Pelicans“ komanda nublanko prieš „Mavericks“ lyderį Luką Dončičių, kuris įmetė 49 taškus (10/21 dvit., 7/14 trit.). Slovėnas buvo arti savo NBA rezultatyvumo rekordo, kuris yra 51 taškas.

„Pelicans“ ir toliau balansuoja ties įkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijoje riba. Nuo 10-oje pozicijoje esančios Portlando „Trail Blazers“ jie atsilieka (25/34) jie atsilieka dviem pergalėmis.

Dėl Visų žvaigždžių savaitgalio NBA čempionate paskelbta savaitės pertrauka. NBA komandos sezoną pratęs vasario 24 dieną.

Visų žvaigždžių šventės renginiai ateinantį savaitgalį vyks Klivlande. Čia vyks įvairių sričių įžymybių rungtynės, kylančių talentų turnyras, snaiperio, dėjimų į krepšį ir įgūdžių konkursas, o šventę sekmadienį vainikuos LeBrono Jameso ir Kevino Duranto komandų žvaigždžių rungtynės.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 38 (7/10 trit., 5 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 18 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (8/11 dvit., 18 atk. kam., 4 rez. perd.), Brandonas Ingramas 12, Devonte Grahamas 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius 49 (10/21 dvit., 7/14 trit., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 23, Maximilianas Kleberas 20 (3/5 trit.), Dorianas Finney-Smithas 14.