Rytoj ir poryt Baltijos ledo ritulio lygos OHL pirmenybėse Vilniuje „7bet – Hockey Punks“  ledo ritulininkai namuose priims stipriausios Latvijos ledo ritulio mokyklos HS „Riga“ komandą.

Trečiadienį sostinės komanda išvykoje 3:8 nusileido praėjusio sezono čempionams iš Jelgavos „Zemgale“. Nors mūsiškiai pirmieji pelnė įvartį, Jelgavos komanda netrukus rezultatą išlygino ir o sėkminga antrojo kėlinio pradžia, kuomet buvo pelnyti 4 įvarčiai per šešias minutes iš esmės nulėmė susitikimo nugalėtoją.

Tačiau po rungtynių nuotaikos nebuvo blogos, nes komandos žaidimo kokybė gerėja ir savaitgalį tikimąsi kovoti dėl pergalių. Jau trečią sezoną juodai baltus „7bet – Hockey Punks“ komandos marškinėlius vilkintis Ilja Četvertakas nusiteikęs kautis dėl pergalių.

„Laukia dvejos iš eilės rungtynės su pajėgiu, bet mums įkandamu varžovu. Manau, labai svarbios dvikovos mūsų ekipai iš psichologinės pusės – reikalingi taškai ir pergalės. Komanda yra nusiteikusį rimtai, pasitikime savo jėgomis. Atkarpomis rodėme nebloga žaidimą prieš stiprų varžovą Jelgavoje prieš porą dienų ir tikiuosi, kad išlaikysime tokį nusiteikimą ir norą varžytis. Su mūsų fanų palaikymu stengsimės imti 4 taškus“.

Šį rudenį I.Četvertakas kartu su legionieriumi iš Kanados Samuel Blanchet – Cote yra rezultatyviausi „7bet – Hockey Punks“ komandos žaidėjai per penkerias rungtynes surinkę po penkis rezultatyvumo balus.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad savaitgalį komandos susitiks du kartus. Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį rungtynių pradžia „Pramogų arenoje“ – 13 val. 30 min. O šiek tiek anksčiau – 12 val. galima bus pamatyti „Hockey Punks“ akademijos vaikų komandų rungtynes.

Tokią praktiką klubas tikisi taikyti ir kitų artėjančių savaitgalių metu. Prieš vyrų komandos rungtynes ant ledo iščiuoš jaunoji pamaina.