Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) sprendimu teisėjai kauniečiai Gediminas Mažeika ir Saulius Karka dėl padarytų klaidų mėnesiui nušalinti nuo teisėjavimo A lygoje, praneša LFF.

REKLAMA

LFTA įvertino rugpjūčio 14 d. A lygos rungtynių  Panevėžio „Ekranas“ – VMFD „Žalgiris“, kurios baigėsi rezultatu 1:2, inspektoriaus Justino Miliausko ataskaitą ir neigiamus pažymius teisėjams.

Aikštės teisėjui Gediminui Mažeikai skirtas nepatenkinamas, o jo asistentui Sauliui Karkai – patenkinamas pažymys.

LFTA prezidentas Jonas Braga teigė, kad arbitrai suklydo vertindami epizodus 49 ir 71 minutėmis, kai „Žalgirio“ gynėjai Egidijus Vaitkūnas ir Georgas Freidgeimas savo baudos aikštelėje sužaidė rankomis.

REKLAMA
REKLAMA

„Filmuotoje medžiagoje iš vartų pusės matyti, kad buvo sužaista rankomis, ir jos iškeltos, nenatūralioje padėtyje. Arbitrai neskirdami 11 metrų baudinio neteisingai įvertino šiuos epizodus. Pirmu atveju G.Mažeika buvo tolokai nuo žaidėjų ir būdamas arčiau būtų galėjęs geriau kontroliuoti situaciją. Jam abiem atvejais nepagelbėjo ir teisėjo asistentas S.Karka“, - sakė J.Braga.

Jis pridūrė, jog situacijos buvo nedėkingos teisėjams, nes įvertinti situaciją iš savo pozicijų arbitrams buvo nelengva: „Galbūt šiuo atveju būtų pagelbėjęs papildomas asistentas už vartų, kuris jau naudojamas UEFA varžybose. Ateityje svarstysime galimybę teikti pasiūlymą pakeisti varžybų nuostatus ir svarbiausioms rungtynėms Lietuvoje skirti šešis arbitrus.“

Neigiamą įvertinimą gavęs G.Mažeika mėnesiui nušalintas nuo teisėjavimo A ir I lygose, o S.Karka mėnesį negalės teisėjauti A lygoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų