Eurolygoje nutrūko trijų iš eilės laimėtų Barselonos „Barcelona“ (21/6) komandos rungtynių serija.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šį kartą svečiuose 66:73 (19:13, 21:20, 8:18, 18:22) po sunkios kovos nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (19/9) krepšininkams, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutinius penkis mačus turnyre.

„Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis dėl peties traumos vis dar nerungtyniavo.

Katalonai didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje ir kontroliavo situaciją, tačiau tai pasikeitė ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Likus žaisti 2 minutes, Sasha Vezenkovas baudų metimais persvėrė rezultatą graikų naudai (62:64). Netrukus skaudų dūrį sudavė Thomasas Walkupas, pataikęs tritaškį ir du taškus pelnęs Kostas Papanikolaou (63:69).

Svečius gelbėti bandė Sertacas Sanli. Jo tolimas metimas švelnino deficitą (66:69), tačiau keturi iš eilės taiklūs Shaquielle‘o McKissico baudų metimai neleido ispanams išsigelbėti – 66:73.

„Barcelona“: Sertacas Sanli 13 (4/8 dvit., 1/5 trit., 2/5 baud.), Nikola Mirotičius 11, Nickas Calathesas 7 (5 rez. perd.), Kyle‘as Kuričius, Nigelas Hayesas-Davisas, Alexas Abrinesas ir Rolandas Šmitas po 6.

„Olympiacos“: Shaquielle‘as McKissicas 20 (6/9 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), Sasha Vezenkovas 13, Tyleris Dorsey 9 (2/7 baud.), Hassanas Martinas 8, Livio Jeanas-Charlesas 7.