17
Vilniaus „Žalgiris“ (nuotr. Elvio Žaldario)

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams prireikė pratęsimo, bet šalies čempionai galiausiai žengė į antrąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

17

Vladimiro Čeburino auklėtiniai namuose 1:0 (0:0) palaužė Kosovo čempionus – „Ballkani“ futbolininkus. Pirmasis mačas Kosove buvo pasibaigęs lygiosiomis 1:1.

Mačas Vilniuje ir vėl klostėsi įtemptai – per pagrindinį laiką nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti ir perimti iniciatyvos.

Po kelias pavojingas progas turėjo tiek vilniečiai, tiek svečiai, bet visada užtikrintai žaidė ekipų vartininkai.

Įpusėjus pirmam pratęsimui „Žalgiriui“ galiausiai pavyko palaužti varžovų gynybą – 97 min. Mathiasas Oyewusi Kehinde pasinaudojo varžovų klaida viduryje aikštės – subyrėjus šių gynybai nuskuodė vartų link ir krisdamas pasiuntė kamuolį į juos.

Vilniaus „Žalgiris“ kitame atrankos etape susitiks su „Malmo“ arba Reikjaviko „Vikingur“.