Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos sporto žvaigždė Donatas Motiejūnas davė išskirtinį interviu tv3.lt. 26-erių NBA krepšininkas pasidalijo mintimis apie klubinę karjerą, šalies rinktinę ir naująjį nacionalinės komandos trenerį Dainių Adomaitį.

Lietuvos sporto žvaigždė Donatas Motiejūnas davė išskirtinį interviu tv3.lt. 26-erių NBA krepšininkas pasidalijo mintimis apie klubinę karjerą, šalies rinktinę ir naująjį nacionalinės komandos trenerį Dainių Adomaitį.

REKLAMA
REKLAMA

Nemažai susidomėjusių komandų

– Donatai, tavo sezonas NBA baigėsi, kartu ir sutartis su Naujojo Orleano „Pelicans“. Kokie tavo artimiausi planai, susiję su klubiniu krepšiniu?

– Šiuo metu artimiausi planai yra laukti liepos 1 dienos, kai mano agentai galės pradėti šnekėtis su komandomis. Užkulisinės kalbos, aišku, vyksta, bet kol nėra oficialaus pasiūlymo, nėra ir nieko konkretaus. Tačiau žinau, kad nemažai komandų manimi domisi, nori, kad prie jų prisijungčiau. Tikrai sieksiu išsirinkti geriausią komandą, tinkančią man, kur galėčiau atsiskleisti ir padėti ekipai žaisti.

REKLAMA
REKLAMA

– Ar „Pelicans“ yra tavo planuose?

– Čia žaidžiau visą likusį sezoną. „Pelicans“ parodė nemažai dėmesio, kai pasirašėme sutartį. Tačiau mano galimybes sumažina vien tai, kad mainų būdu buvo gautas DeMarcusas Cousinsas. Man laiko kaip ir nebebuvo. O aš ieškau komandos, kuri mane matytų savo ateityje ir gaučiau progą pažaisti.

Paskutiniai keli mėnesiai parodė, kad „Pelicans“ nemato manęs liekančio. Ir abejoju, ar su šiuo klubu bus kažkokios kalbos. Jei bus, tikrai esame pasiruošę su jais šnekėti ir derėtis.

– Hjustono „Rockets“ turbūt irgi ne ta komanda, į kurią veršiesi dėl tam tikrų objektyvių priežasčių – teisinių dalykų. Ar tai tiesa?

– Iš mano pusės – neturiu jokių problemų važiuoti į „Rockets“ ir žaisti už šią komandą. Gerai pažįstu visus krepšininkus, trenerį, nemažai žmonių, su kuriais dirbau. Ten mano santykiai tikrai geri. Nenubraukiu, nenurašau nė vienos komandos.

REKLAMA
REKLAMA

Teisiniai reikalai yra teisiniai reikalai. Viskas jau yra pasibaigę, išsiskyrėme taikiai. Dabar judame į priekį.

Yra pasiruošęs ir nori žaisti rinktinėje

– Ar tai tiesa, kad šiemet tu, be abejonės, žaisi Lietuvos rinktinėje? Kas galėtų nutikti, kad taip nebūtų?

– Tokie planai, iš tikrųjų, yra. Tikrai norėčiau ir esu pasiruošęs žaisti. Esmė ta, kad viskas priklausys nuo komandos – kur rungtyniausiu ir kada pasirašysiu sutartį. Tai – pagrindinė grėsmė. Tuos pačius dalykus aptarėme su treneriu, kai susitikome prieš porą dienų.

– Aišku, kad šiemet rinktinė atsišviežins. Tu manai, tai – gerai ar blogai?

– Iš mano pusės – tikrai manau, kad tai labai gerai Lietuvos krepšiniui. Visą laiką reikia įdiegti naujus, jaunus žaidėjus ir padėti jiems tobulėti. Rinktinė – ta vieta, kur susirenka visi geriausi. Ten geriausios pamokos ir geriausias sparingas visiems jauniems žaidėjams. Tikrai nematau problemų, kad prisijungs nemažai jaunimo. Aišku, tai gali pasunkinti trenerių užduotis, bet čia jau jų darbas. Mano – ateiti, žaisti ir stengtis padėti jaunam žaidėjui kuo greičiau prisitaikyti.

REKLAMA
REKLAMA

– Anksčiau, pasikeitus nacionalinės komandos treneriui, rinktinė iškovodavo medalius. Dabar turime Dainių Adomaitį. Kokia tavo nuomonė apie šį strategą?

– Dainius tikrai turi nemažai patirties, daug metų žaidė krepšinį. Dabar jis – tikrai vienas geriausių Lietuvos trenerių. Ir vienas labiausiai gerbiamų. Manau, todėl federacija jam šitą šansą ir davė. Mano galva, jis juo pasinaudos. Iš mano pusės galiu pasakyti tiek, kad tikrai labai laukiu, nekantrauju, kada galėsiu su juo dirbti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų