Donatas Motiejūnas išskirtinai tv3.lt: apie klubinę karjerą, rinktinę ir Dainių Adomaitį

Lietuvos sporto žvaigždė Donatas Motiejūnas davė išskirtinį interviu tv3.lt. 26-erių NBA krepšininkas pasidalijo mintimis apie klubinę karjerą, šalies rinktinę ir naująjį nacionalinės komandos trenerį Dainių Adomaitį.

Nemažai susidomėjusių komandų

– Donatai, tavo sezonas NBA baigėsi, kartu ir sutartis su Naujojo Orleano „Pelicans“. Kokie tavo artimiausi planai, susiję su klubiniu krepšiniu?

– Šiuo metu artimiausi planai yra laukti liepos 1 dienos, kai mano agentai galės pradėti šnekėtis su komandomis. Užkulisinės kalbos, aišku, vyksta, bet kol nėra oficialaus pasiūlymo, nėra ir nieko konkretaus. Tačiau žinau, kad nemažai komandų manimi domisi, nori, kad prie jų prisijungčiau. Tikrai sieksiu išsirinkti geriausią komandą, tinkančią man, kur galėčiau atsiskleisti ir padėti ekipai žaisti.

– Ar „Pelicans“ yra tavo planuose?

– Čia žaidžiau visą likusį sezoną. „Pelicans“ parodė nemažai dėmesio, kai pasirašėme sutartį. Tačiau mano galimybes sumažina vien tai, kad mainų būdu buvo gautas DeMarcusas Cousinsas. Man laiko kaip ir nebebuvo. O aš ieškau komandos, kuri mane matytų savo ateityje ir gaučiau progą pažaisti.

REKLAMA

Paskutiniai keli mėnesiai parodė, kad „Pelicans“ nemato manęs liekančio. Ir abejoju, ar su šiuo klubu bus kažkokios kalbos. Jei bus, tikrai esame pasiruošę su jais šnekėti ir derėtis.

– Hjustono „Rockets“ turbūt irgi ne ta komanda, į kurią veršiesi dėl tam tikrų objektyvių priežasčių – teisinių dalykų. Ar tai tiesa?

– Iš mano pusės – neturiu jokių problemų važiuoti į „Rockets“ ir žaisti už šią komandą. Gerai pažįstu visus krepšininkus, trenerį, nemažai žmonių, su kuriais dirbau. Ten mano santykiai tikrai geri. Nenubraukiu, nenurašau nė vienos komandos.

Teisiniai reikalai yra teisiniai reikalai. Viskas jau yra pasibaigę, išsiskyrėme taikiai. Dabar judame į priekį.

Yra pasiruošęs ir nori žaisti rinktinėje

– Ar tai tiesa, kad šiemet tu, be abejonės, žaisi Lietuvos rinktinėje? Kas galėtų nutikti, kad taip nebūtų?

– Tokie planai, iš tikrųjų, yra. Tikrai norėčiau ir esu pasiruošęs žaisti. Esmė ta, kad viskas priklausys nuo komandos – kur rungtyniausiu ir kada pasirašysiu sutartį. Tai – pagrindinė grėsmė. Tuos pačius dalykus aptarėme su treneriu, kai susitikome prieš porą dienų.

– Aišku, kad šiemet rinktinė atsišviežins. Tu manai, tai – gerai ar blogai?

– Iš mano pusės – tikrai manau, kad tai labai gerai Lietuvos krepšiniui. Visą laiką reikia įdiegti naujus, jaunus žaidėjus ir padėti jiems tobulėti. Rinktinė – ta vieta, kur susirenka visi geriausi. Ten geriausios pamokos ir geriausias sparingas visiems jauniems žaidėjams. Tikrai nematau problemų, kad prisijungs nemažai jaunimo. Aišku, tai gali pasunkinti trenerių užduotis, bet čia jau jų darbas. Mano – ateiti, žaisti ir stengtis padėti jaunam žaidėjui kuo greičiau prisitaikyti.


Rašyti komentarą...
a
alvydas
2017-05-14 20:03:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu tu ir debilas
Atsakyti
0

P
Paul
2017-05-14 18:54:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suplysusiais dzinsais. Siaubinga
Atsakyti
-1

A
APKALTA!
2017-05-14 21:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
DĖL SNORO SUŽLUGDYMO D.GRYBAUSKAITĘ - JAV MARIONETĘ, Į KALĖJIMĄ!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų