Domantas Sabonis vėl buvo Indianos „Pacers“ (12/17) klubo lyderis, bet lietuvio atstovaujama komanda namuose 100:102 (29:25, 26:22, 29:33, 16:22) nusileido „Warriors“ (22/5) ekipai.

Lietuvis išsiskyrė įspūdingu dvigubu dubliu, kai epr 36 min. pelnė 30 taškų (12/16 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

Indianos ekipa pirmoje mačo pusėje atrodė kiek geriau ir praktiškai visada buvo nežymiai prekyje. Vis dėlto po to „Warriors“ jau kiek perėmė iniciatyvą.

Tačiau Indianos klubas vėl truktelėjo ir likus maždaug minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dar pirmavo 105:100. Bet tada iš toli pataikė Stephenas Curry, „Pacers“ savo metimo nepataikė, o varžovai pridėjo dar vieną dviitaškį (102:100).

„Pacers“ turėjo šansų bent išlyginti rezultatą, bet atakoje suklydo, tad pergalę šventė „Warriors“.

Jų lyderiui Stephenui Curry iki NBA visų laikų tritaškių rekord pritrūko vieno taiklaus tolimo metimo. Prieš šias rungtynes „Warriors“ lyderiui trūko vos 6 tritaškių, kad pagerintų Ray'aus Alleno tolimų metimų rekordą (2973).

Mače snaiperis pataikė 5 tritaškius iš 15 ir iki istorinio pasiekimo pritrūko dviejų tikslių tolimų metimų. Jis, žinoma, tą galės padaryti jau artimiausiose rungtynėse.

Nugalėtojams S. Curry surinko 26 aškus, D. Greenas ir A. Wigginsas pridėjo po 15.

Pralaimėjusiems D. Saboniui geriausiai talkino M. Brogdonas, įmetęs 23 taškus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 30 (11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 23 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Carisas LeVertas 19, Oshae Brissettas 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 26 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas ir Draymondas Greenas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Kevonas Looney 14, Otto Porteris 10.