Sakramento „Kings“ (22/37) naujokas Domantas Sabonis sužaidė vienas prasčiausių asmeninių rungtynių šį sezoną, o jo komanda Brukline 85:109 (24:35, 24:20, 18:25, 19:29) neatsilaikė prieš „Nets“ (30/27).

„Kings“ krepšininkai šiame mače daug šansų neturėjo. „Nets“ jau 5 minutę spurtavo 13:2 ir turėjo solidų pranašumą iki mačo pabaigos.

Šia užtikrinta pergale Bruklino klubas nutraukė net 11 pralaimėjimų seriją.

25 minutes aikštėje praleidęs D. Sabonis pelnė 9 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą. Lietuvis nepasižymėjo įspūdingu taiklumu: pataikė 4 dvitaškius iš 9, prametė abu tritaškius ir realizavo 1 baudos metimą iš 3.

Šie rodikliai – gerokai kuklesni už D. Sabonio sezono vidurkius (18,9 tšk., 12,1 atk. kam. ir 5,1 rez. perd.).

Tačiau laikinasis „Kings“ treneris Alvinas Gentry įsitikinęs, kad lietuvis komandoje įnešė teigiamų permainų: „Dabar puolime labiau žaidžiame per jį, mūsų žaidėjams labai patinka būti aikštelėje kartu su D. Saboniu. Puolime su juo tapome stabilesni ir geresni.“

Iš Filadelfijos „Sixers“ į Brukliną po mainų persikėlęs Sethas Curry jau pirmose rungtynėse buvo rezultatyviausias „Nets“ komandoje ir surinko 23 taškus. „Nets“ sužaidė vienas geriausių pastarojo meto rungtynių – atkovojo 43 kamuolius ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus, pataikė 51 proc. metimų.

„Nets“: Sethas Curry 23 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Bruce'as Brownas 19 (6 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge'as 19 (8 atk. kam.), Camas Thomasas 14.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (7/13 dvit., 2/5 trit.), Davionas Mitchellas 13, Donte DiVincenzo 12 (8 atk. kam.), Domantas Sabonis 9 (9 atk. kam.).