34
Diego Simeone (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Atletico“ komandos treneris Diego Simeone neturėjo nei vieno blogo žodžio savo žaidėjams po 2:1 laimėtų UEFA Čempionų lygos atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kurių neužteko, kad būtų žengta į finalą.

34

D. Simeones auklėtiniai parodė kovotojų charakterį po to, kai pirmas rungtynes „Santiago Bernabeu“ stadione pralaimėjo 0:3. Jau per pirmas 20 minučių sumušė du įvarčius ir buvo arti sensacijos.

Tačiau Isco įvartis likus trims minutėms iki pertraukos sugadino šventę „Vicente Calderon“ stadione. Po iškritimo iš Čempionų lygos po pusfinalio, Diego Simeone vis tiek didžiavosi savo auklėtiniais.

„Tos pirmos 30 minučių įeis į istoriją. Tai buvo nepakartojamas mačas, o dauguma mūsų žaidėjų sužaidė tiesiog neįtikėtinai.

Gaila, kad negalime klonuoti tokių žaidėjų kaip Godinas ar Gabi, nes jie šiam klubui atiduoda visą savo gyvenimą“, – emocionaliai kalbėjo „Atletico“ treneris.

D. Simeone teigė, kad tai buvo puikus pusfinalis prieš gerą varžovą, kuris pridarė daugybę nemalonumų: „Bet mūsų komanda demonstravo, kodėl mes metai iš metų kovojame tokiame lygyje.“

Dabar „Real“ finale birželio 3 dieną susigrums su „Juventus“. Lemiamos turnyro rungtynės vyks Kardife.

„Apie sugrįžimą mes nekalbėjome tik tam, kad kalbėtume. Tikėjome, kad galime tai padaryti ir buvome arti to, kad laimėtume šią seriją. Jų vartininkas buvo esminė figūra. Mes gerai pradėjome, bet jų įvartis pridarė daug bėdos.

Atrodo, kad tai yra mažas žingsnelis, bet tai buvo didžiulis žingsnis, kad prisivytume „Real“ ir „Barcelona“. Tikiuosi, kad vieną dieną būsime lygūs su jais“, – optimizmo po pasitraukimo iš Čempionų lygos nestokojo D. Simeone.