Didžiausias kontraktas sporto istorijoje: žaidėjo sutarties vertė gali viršyti pusę milijardo

24-erių amerikietis Patrickas Mahomesas liepos 6 d. savo parašu įėjo į sporto istoriją. Jis su Kanzas Sičio „Chiefs“ ekipa pasirašė brangiausią visų laikų kontraktą.

P.Mahomesas sutiko pratęsti kontraktą su „Chiefs“ net 10 metų iki 2031 m. sezono pabaigos. Amerikietis už šį kontraktą garantuotai uždirbs 450 mln. JAV dolerių. Negana to, sutartyje yra numatytos premijos. Jei P.Mahomesas įvykdys visas sąlygas, tuomet jo kontrakto vertė išaugs iki 503 mln. JAV dolerių. Tai pirmas atvejis sporto istorijoje, kai žaidėjo kontraktas yra vertas daugiau nei pusės milijardo JAV dolerių.

Ankstesnis rekordas priklausė beisbolininkui Mike‘ui Troutui (426,5 mln.). Epizodiškai lyderiu buvo tapęs ir boksininkas Saulis „Canelo“ Alvarezas (365 mln.).

P.Mahomesas 2017 m. NFL naujokų biržoje buvo pasirinktas 10-uoju šaukimu ir iki šiol visą karjerą praleido tame pačiame „Chiefs“ klube. Šiemet įžaidėjas atvedė „Chiefs“ iki triumfo „Super Bowl“ rungtynėse ir tapo šio mačo MVP. 2018 m. P.Mahomesas buvo išrinktas naudingiausiu NFL žaidėju, du kartus dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų