„Šiaulių“ (9 ir 7) krepšininkai tęsia dovanų dalybas. Lietuvos krepšinio pirmenybėse (LKL) Dzūkijos sostinėje Antano Sireikos auklėtinius 92:68 (21:19, 26:13, 24:18, 21:18) sutriuškino netgi ir lygos autsaideris „Alytus“ (2 ir 14).

Šiauliečiai subyrėjo antrajame kėlinyje. Nors kėlinuko pradžioje „Alytus“ pirmavo dar tik trimis taškais (28:25), 7 minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 19:5 (47:30) ir pasiuntė priešininkus į nokdauną. Daugiausiai prie spurto prisidėjo 11 taškų pelnęs Saulius Kazevičius. Po pertraukos „Šiauliai“ atsitiesti nebepajėgė.

Beje, tai buvo pirmosios alytiškių rungtynės naujoje arenoje, talpinančioje 5,5 tūkst. krepšinio aistruolių. Tiesa, remiantis LKL duomenimis, mačą stebėjo tik 505 žiūrovai.

„Alytus“: Marius Janišius 18 (10 atk. kam.), Willas Walkeris 17 (6/7 dvit.), Saulius Kazevičius 16, Aurimas Birgelis 14, Saulius Dumbliauskas 13, Paulius Kleiza 10.

„Šiauliai“: Vytautas Šarakauskas 21 (6 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 15, Žygimantas Janavičius 10.