Dambrausko „Ludogorec“ atsilaikė prieš Ukrainos čempionus

Šeštadienį Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužaidė antrąsias rungtynes pasiruošimo stovykloje Turkijoje.

Šįkart Bulgarijos čempionai susikovė su Ukrainos čempionai Donecko „Šachtar“. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2.

UEFA Čempionų lygoje dažnai žaidžiantis Ukrainos klubas pirmą įvartį pelnė jau 4 minutę, po tikslaus puolėjo Manoro Solomono smūgio. Tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis.

55 minutę „Šachtar“ savo persvarą padidino po Evgeno Konoplyankos įvarčio, bet V.Dambrausko treniruojami žaidėjai į tai greitai sureagavo.

58 minutę rezultatą sušvelnino Jordanas Ikoko, o po dvejų minučių jį išlygino Cowley. Tai buvo paskutinis rungtynių įvartis.

Priminsime, kad pirmose draugiškose rungtynėse „Ludogorec“ 2:1 nugalėjo serbų „Bačka Topola“ klubą, o Turkijoje Razgrado klubas sužaist dar tris draugiškas rungtynes.