0
TV3

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse šeštadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo „Florida Panthers“ ledo ritulininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 2-3.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Krisas Verstegas (Kris Versteeg, 24), Skotis Apšolas (Scottie Upshall, 54) ir Tomašas Kopeckis (Tomaš Kopecky, 60). „Panthers“ vartininkas Chosė Teodoras (Jose Theodore) atrėmė visus 30 varžovų metimų.

16 min. žaidęs D. Zubrus tris kartus metė į vartus ir antrajame kėlinyje buvo 4 min. pašalintas iš aikštės.

Šeštosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 24 dieną „Devils“ aikštelėje.

„Devils“ reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė šeštąją, o „Panthers“ - trečiąją vietas.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „St. Louis Blues“ komanda savo aikštėje 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) nugalėjo „San Jose Sharks“ ekipą ir laimėjo seriją 4-1.

Šeštadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija, 1/4 finalo:

„New York Rangers“ (1) - „Ottawa Senators“ (8) 0:2 (0:1, 0:0, 0:1). Serija 2-3.

„Boston Bruins“ (2) - „Washington Capitals“ (7) 3:4 (0:0, 2:2, 1:2). Serija 2-3.

„Florida Panthers“ (3) - „New Jersey Devils“ (6) 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). Serija 3-2.

Vakarų konferencija, 1/4 finalo:

„St. Louis Blues“ (2) - „San Jose Sharks“ (7) 3:1 (0:0, 0:1, 3:0). Serija 4-1.

„Phoenix Coyotes“ (3) - „Chicago Blackhawks“ (6) 1:2, po pratęsimo (0:0, 1:0, 0:1; 0:1). Serija 3-2.