REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

D. Ricciardo taikinyje – prizinės vietos

 Po Australijos GP diskvalifikuotas „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo neslepia, kad yra nusiteikęs šiemet dar ne kartą užlipti ant apdovanojimų pakylos.

REKLAMA
REKLAMA

Po itin sunkiai susiklosčiusių bandymų „Red Bull“ komanda maloniai nustebino savo sirgalius Australijoje. Nusileidęs tik lenktynių nugalėtojui Nico Rosbergui antras finišavo D. Ricciardo. Tiesa, dėl varžybų metu bolide viršytos degalų srauto normos australas vėliau buvo diskvalifikuotas ir neteko iškovotų taškų. Tačiau tai nesumažino sportininko alkio šiemet ne kartą užlipti ant apdovanojimų pakylos.

REKLAMA

„Australijoje pasiekti rezultatai tik dar labiau padidino mano alkį užlipti ant apdovanojimų pakylos. Manau, kad esame pajėgūs šiemet tai padaryti“, – kalbėjo „Red Bull“ pilotas D. Ricciardo.

„Žiemą vykusių bandymų metu stengėmės padaryti bolidą ne kuo greitesnį, o patikimesnį. Tik Melburne skyrėme daugiau dėmesio jo sureguliavimui. RB10 mus nustebino. Buvome konkurencingi sausoje trasoje, dar stipresni šlapioje. Su kiekvienomis lenktynėmis situacija tik gerės.“

REKLAMA
REKLAMA

D. Ricciardo teigimu, „Red Bull“ ekipos tikslas dabar yra būti antra pagal pajėgumą komanda rikiuotėje.

„Šiuo metu kovojome, kad būtume antri rikiuotėje. Žinoma, tai nėra ta vieta, kurioje norėtume būti, tačiau tai viršyja tam tikrus mūsų lūkesčius. Kai geriau sureguliuosime savo bolidą, tikrai sumažinsime atsilikimą iki „Mercedes“. Žinoma, jie taip pat patobulęs, tačiau aš manau, kad mes galime padaryti didesnę pažangą nei jie.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų