D. Motiejūnui kliūčių žaisti Lietuvos rinktinėje nėra

Gdynės „Asseco Prokom“ šiuo metu atstovaujantis lietuvis Donatas Motiejūnas be jokių kliūčių vasarą galės prisijungti prie Lietuvos nacionalinės komandos.

Nors dienraščio „Lietuvos rytas“ publikacijoje teigiama, kad puolėjas į rinktinę gali neatvykti todėl, kad nuo liepos 1 d. neturės kontrakto su jokia komanda ir nebus apdraustas nuo traumų, Krepsinis.net žiniomis, situacija su D.Motiejūnu yra kiek kitokia.

21-erių lietuvis iš tiesų turį galiojančią sutartį su Trevizo „Benetton“ dar ir kitiems metams (prieš sezoną Lenkijos klubas jį išsinuomojo). Todėl nuo liepos 1 d. D.Motiejūnas nebus laisvasis agentas ir be jokių problemų galės dalyvauti olimpiniame atrankose turnyre, kuris vyks liepos 2-8 dienomis.

Vienintelė D.Motiejūnui galinti iškilti smulki problema - pasikeisianti kontrakto draudimo kaina. Jei krepšininkas sudarys kontraktą su „Rockets“, kaina padidės. Primename, jog sutartis NBA klubai su naujokais gali pasirašyti nuo liepos 1 d.

Analogiška situacija - su Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėju Jonu Valančiūnu, kuris persikels į Toronto „Raptors“. „Centras“ dar turės galiojantį kontraktą su „Lietuvos rytu“ ir problemų dėl draudimo jam taip pat neiškils.

Taigi, vienintelė kliūtis D.Motiejūnui vykti į rinktinės stovyklą - traumos arba jis pats. Nors pernai į galutinį dvyliktuką jaunasis talentas neprasibrovė, nuoskaudos dėl Kęstučio Kemzūros sprendimo, kaip sakė žiniasklaidai, nelaikė, o nuovargio problema turėtų būti atmesta remiantis praėjusią vasarą išsakytomis mintimis.

„Pailsėsiu, kai numirsiu. Dar jaunas esu. Svarbiausia pailsėti psichologiškai“, - tuomet teigė D.Motiejūnas.


Rašyti komentarą...
S
Selis
2012-05-16 16:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila zmoniu kurie vis pakliuna i Komsomolkes pinkles. Atsitokekit ir nebeskaitykit Komsomolkes, nuo jos tik degraduojate.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų