D. Adomaitis apie sužvaigždėjusį „Žalgirį“: „Nematau didelių problemų“

 Jau šį vakarą Kauno „Žalgiris“ namie priims Milano „AX Armani“ krepšininkus. Rungtynių svarba milžiniška – palankiai susiklosčius visoms aplinkybėms kauniečiai jau šiandien gali užsitikrinti vietą Eurolygos ketvirtfinalyje. Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis teigia, kad didesnius šansus laimėti šiandien turi kauniečiai, o triuškinantis pralaimėjimas Vitorijoje tėra atsitiktinumas.

„Sezonas nėra tik kylanti kreivė, sezonas yra banguojanti kreivė. Tos rungtynės Vitorijoje buvo vienos iš tų retų, pirmos tokios rungtynės, kuriose komandai sužaidė labai blogai. Pralaimėjo su „Fenerbache“, bet galėjo tas rungtynes ir laimėti. Žaidė prieš komandą, kuri potencialiai gali laimėti Eurolygą, ir tai buvo gero lygio krepšinis tiek iš „Žalgirio“, tiek iš „Fenerbache“ pusės. Nematau didelių problemų ir krizių komandoje, kaip čia kažkas įžvelgia. Jie tikrai yra susikaupę Eurolygai ir tikiuosi bei esu užtikrintas, kad šiandien iškovos pergalę.

Šiandienos varžovus D. Adomaitis vadina labai pavojingais, o jų neįvertinimas gali branigiai kainuoti. „Reikia prisiminti, kad jie išvykose yra įveikę tą pačią „Baskonia“ ir „Barceloną“. Individualiai jų perimetro žaidėjai yra labai stiprūs ir tokie žaidėjai kaip A. Goudelockas vieni su kamuoliu gali nulemti rungtynių pabaigą.

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų