Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) titulą ginantys San Fransisko „Golden State Warriors“ (20/21) susigrąžino lyderį, bet pergalės tai negarantavo.

„Kariai“ savo teritorijoje 113:125 (26:31, 19:28, 34:39, 34:27) krito prieš Fynikso „Suns“ (21/21). Prieš rungtynes su „Warriors“ iškovotą čempiono žiedą atsiėmė Damionas Lee.

Svečiai jau antrajame kėlinyje įgijo solidžią persvarą (53:36), o vėliau praraja tarp klubų tik augo. Trečiajame kėlinyje „Suns“ išvystė net 27 taškų pranašumą (90:63) ir triumfavo užtikrintai.

Ryškiausiai žibėjo Mikalas Bridgesas – 41 minutė, 26 taškai (9/15 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/7 baudų metimų), 9 atkovoti ir perimtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai, klaida ir pražanga.

Fynikso klubas išsikapstė atvykęs be viso lyderių trejeto – traumos sustabdė Deviną Bookerį, Chrisą Paulą ir DeAndre Aytoną. Tuo tarpu „Warriors“ gerbėjai bent prieš subjūrant rezultatui pasidžiaugė Stepheno Curry sugrįžimu.

Snaiperis per 31 minutę pelnė 24 taškus (3/7 dvitaškių, 5/15 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tuo tarpu vos antrąjį sezono mačą sužaidęs Andre Iguodala iš aikštės išvarytas buvo joje praleidęs vos 13 minučių.

„Suns“ užtikrintai laimėjo kovą dėl kamuolių (57:45), pavydėtinai metė tritaškius (14/31, 45 procentai) ir laimėjo net suklydę 21 kartą.

Turnyro lentelės kaimynais liekantys „Suns“ ir „Warriors“ Vakaruose užima septintąją ir aštuntąją vietas.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 26 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blokai), Damionas Lee 22 (7 atk. kam.), Duane’as Washingtonas 21 (5 rez. perd., 5/9 tritaškių), Dario Šaričius 19 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 6 klaidos), Torrey Craigas 12 (14 atk. kam.), Bismackas Biyombo 8 (8 atk. kam.).

„Warriors“: Klay’us Thompsonas 29 (5 atk. kam., 6/14 tritaškių), Jordanas Poole’as 27 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4/7 tritaškių), Stephenas Curry 24 (5/15 tritaškių), Andrew Wigginsas 10 (5 atk. kam., 5 per. kam., 0/4 tritaškių), Anthony Lambas 8, Draymondas Greenas 5 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.).