Trečiąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-3) komanda, kurios gretose žaidžia Rokas Giedraitis. Serbijos klubas išvykoje 79:85 (15:26, 18:18, 22:18, 24:23) nusileido Bolonijos „Virtus“ (3-1) krepšininkams.

R.Giedraitis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 6 taškus (0/2 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, kartą prasižengė ir liko su 0 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą (11:26).

Tokį atstumą italai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pradžios (55:69), tačiau svečiai rankų sudėti anksčiau laiko neketino ir kilo į kovą. Šie sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (72:76).

Likus žaisti 39 sekundes, tritaškį smeigė Shabazzas Napieras ir skirtumas dar sumenko (77:80).

Vis dėlto, svarbiausiu metu aikštės šeimininkai neklydo ir išlaikė pergalę savo rankose – 79:85.

„Crvena Zvezda“: Shabazzas Napieras 23 (5/9 dvit., 3/10 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd., 28 n. b.), Luka Mitrovičius 14, Adamas Hanga 11, Joelas Bolomboyus 8 (9 atk. kam.), Rokas Giedraitis 6.

„Virtus“: Tornike Šengelija 19 (6/9 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud., 5 rez. perd., 8 kld.), Marco Belinelli 15, Jordanas Mickey 13 (8 atk. kam.), Isaia Cordinieras 11 (6 rez. perd.), Iffe Lundbergas ir Alessandro Pajola po 10.