Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje svečiuose 2:1 (0:1) įveikė „Manchester City“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiąją vietą.

Raheemas Sterlingas 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Puikia proga šiose rungtynėse padvigubinti šeimininkų pranašumą nepasinaudojo Sergio Aguero, kuriam per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Timo Werneris antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Hakimas Ziyechas 63-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos pažeme išlygino rezultatą. Callumas Hudsonas-Odoi 81-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Galiausiai 92 min. Marcosas Alonso dešine koja tiksliai smūgiavo po T. Wernerio perdavimo ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Abu klubai susitiks ir UEFA Čempionų lygos finale, kuris vyks gegužės 29 d.