Londono „Chelsea“ UEFA Čempionų lygos E grupės pirmose rungtynėse svečiuose 0:1 turėjo pripažinti Zagrebo „Dinamo“ futbolininkų pranašumą.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Mislavas Oršičius 13-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Dinamo“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Benas Chilwellas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko perdavimą P.E.Aubameyangui, tačiau varžovai apsigynė užtikrintai.

P.E.Aubameyangas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Stefanas Ristovskis 56-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Kepa Arrizabalaga.

Kai Havertzas 82-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau varžovai apsigynė sėkmingai ir rezultatas nepakito.

Reece‘o Jameso 86-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo tarpu G grupės susitikime Dortmundo „Borussia“ užtikrintai 3:0 nugalėjo „Copenhagen“ futbolininkus.

Marco Reusas 35-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Raphaelis Guerreiro 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Youssoufa Moukoko 81-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Jude‘as Bellinghamas 83-ąją minutę puikiu smūgiu tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:0.

Rasmusas Falkas Jensenas rungtynių pabaigoje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.