Antradienio vėlų vakarą buvo sužaisti dar šeši UEFA Čempionų lygos ketvirtojo turo mačai.

F grupėje pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia”, kuri namuose 3:0 pranoko „Brugge” ekipą.

Šeimininkai kontroliavo mačą ir jau per pirmąjį kėlinį pelnė du įvarčius, kai pasižymėjo Erlicas Haalandas bei Jordanas Sancho.

Po pertraukos tas pats E. Haalandas pelnė dar vieną įvartį.

Kitame grupės mače Romos „Lazio” 3:1 nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit”.

Italų ekipa pirmavo dviem įvarčiais, bet A. Dziuba rezultatą sušvelnino. Vis dėlto po pertrauko šeimininkų pergalę įvirtino Cirro Immobile realizuotas 11 m. baudinys.

G grupėje be kluptelėjimų toliau žengia „Barcelona”. Katalonai išvykoje 4:0 sutriuškino Kijevo „Dinamo” komandą.

Per pirmąjį kėlinį svečiams savo pranašumo įrodyti nepavyko, bet vos prasidėjus antrąjam 52 ir 57 pelnė du įvarčius. Paskui dar įvartį pridėjo Martinas Braithwaite'as.

Paskutinėminis minutėmis įvarčiu pasižymėjo ir Antoine'as Griezmannas. Katalonų gretose nežaidė komandos lyderis Lionelis Messi.

Kitame grupės susitikime tarp Turino „Juventus” ir „Ferencvaros” iš Vengrijos nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje pabaigoje.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, bet Cristiano Ronaldo pirmojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino. Ir nors „Juventus” turėjo pakankamai progų išplėšti pergalę, bet antrojo įvarčio taip ir nesugebėjo pelnyti.

Vis dėlto, galų gale, pačioje rungtynių pabaigoje italai pralaužė varžovų gynybą, kai jau per pridėtą laiką Alvaro Morata išplėšė „Juventus” klubui pergalę.

H grupėje užtikrintą pergalę šventė „Man Utd”, kurie 4:1 pranoko „Basaksehir”. Nugalėtojams Bruno Fernandes pelnė du įvarčius dar pirmame kėlinyje, tada 11 m. baudinį pridėjo ir Marcusas Rashfordas.

Rungtynių pabaigoje Masonas Greenwodas visiškai įtvirtino Mančesterio ekipos pergalę.

Na, o Paryžiuje vykusiame mače PSG minimalia persvara 1:0 „Leipzig”. Vienintelis susitikimo įvartis buvo pelnytas iš 11 m. baudinio, kai 11 min. pasižymėjo Neymaras.