C.Ronaldo jau „matuojasi“ Mančesterio „United“ aprangą: sulaukė J.Mourinho pažado

2009-aisiais metais Mančesterio „United“ klubą palikęs Cristiano Ronaldo ateinantį sezoną gali sugrįžti į „raudonųjų velnių“ gretas, skelbia ispanų futbolo ekspertas Donas Balonas.

Anot jo, portugalas yra labai nepatenkintas Madrido „Real“ vadovo pasiūlymu dėl naujos sutarties.

Skelbiama, jog karališkojo klubo prezidentas Florentino Perezas nesiruošia patenkinti Cristiano Ronaldo poreikių.

Ispanijos žiniasklaida neseniai trimitavo, jog C.Ronaldo iškėlė ultimatumą Madrido ekipai ir reikalavo pateikti jam naują kontraktą, pagal kurį per savaitę uždirbtų įspūdingą 1,35 mln. svarų sumą.

Beveik neabejojama, kad neįvykdę šios sąlygos, „Real“ būti priversti atsisveikinti su penkis kartus „Auksinį kamuolį“ laimėjusiu futbolininku.

Futbolo ekspertai tarsi susitarę tvirtina, jog Paryžiaus „Saint Germain“ ir Mančesterio „United“ komandos yra realiausios pretendentės prisivilioti C.Ronaldo.

Anot anksčiau minėto D.Balono, portugalas sulaukė „raudonųjų velnių“ stratego Jose Mourinho pažado, jog sugrįžęs į Angliją jis tikrai gautų taip trokštamus 7-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Šiame sezone 7-asis numeris priklausė žiemą komandą papildžiusiam Alexiui Sanchezui.

D.Balonas teigia, jog J.Mourinho jau susisiekė su čiliečiu ir perspėjo, kad prie komandos prisijungus C.Ronaldo, jis bus priverstas atsisveikinti su 7-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

Pranešama, jog neįvykdęs šios sąlygos A.Sanchezas netgi privalėtų palikti Mančesterio klubą.

Tokia vyriausiojo trenerio meilė C.Ronaldo nelabai sužavėjo čiliečio, tačiau norėdamas išsaugoti vietą „United“ klube jis bus priverstas paklusti šiam J.Mourinho nurodymui, teigiama pranešime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų