Madrido „Real“ klubo atakuojantis saugas Cristiano Ronaldo pareiškė, kad Ispanijos pirmenybės jam yra geriausia futbolo lyga pasaulyje.

Per savo karjerą 26-erių metų futbolininkas rungtyniavo trijose lygose: du metus žaidė Portugalijos pirmenybėse „Sporting“ klube., šešerius metus praleido Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ komandoje, kur išgarsėjo, ir tada persikėlė į Ispaniją.

„Kai buvau „Manchester United“ klube, išmokau pagrindinių futbolo taisyklių, ypač disciplinos stabdant varžovus. Tačiau „La Liga“ yra geriausia pasaulyje lyga, nes joje žaidimas grindžiamas žaidėjų įgūdžiais ir technika“, - dėstė portugalas.

Anksčiau šiais metais Ronaldo yra prasitaręs žurnalistams, jog nesistebėtų, jei po kelerių metų jį pamatys kokioje nors šalyje, pavyzdžiui, Rusija. Tačiau dabar apie tai paklaustas, Ronaldo teigė: „Nenoriu galvoti apie tai, kas bus, vietoj to, kad dėmesį skirčiau dabarčiai“.

Už rekordinę 80 milijonų svarų sterlingų sumą į „Real“ klubo gretas 2009 metais atvykęs portugalas kitą savaitę Dubajuje vyksiančiuose geriausio pasaulio futbolininko apdovanojimuose yra vienas iš pagrindinių trijų nominantų, kartu su Lioneliu Messi ir Xavi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų