Pralaimėjimą NBA patyrė gerai sezoną pradėjusi Čikagos „Bulls“ (17/9) komanda,  kuri svečiuose 92:115 (24:29, 19:23, 23:30, 26:33) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (14/12) klubui.

„Bulls“ trumpai pirmavo tik pirmajame kėlinyje. Likusius tris kėlinius priekyje buvo „Cavaliers“ ir vienu metu šeimininkai pirmavo 26 taškų persvara.

Didžiausią sezono pergalę iškovojusi „Cavaliers“ laimėjo penktą kartą per paskutines septynias dvikovas.

Nugalėtojams Darius Garlandas pelnė 24 taškus, naujokas Evanas Mobley surinko 16 ir atkovojo devynis kamuolius.

Pralaimėjusiems Zachas LaVine’as surinko 23 taškus ir atliko devynis perdavimus.

„Bulls“ klubui, kurio keturių pergalių serija nutrūko, nepadėjo DeMaras DeRozanas, Coby White’as, Matthas Thomasas ir Javonte’as Greenas.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 23 (9 rez. perd.), Lonzo Ballas 19, Nikola Vučevičius 18 (12 atk. kam.), Derrickas Jonesas 11.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 24, Evanas Mobley 16 (9 atk. kam.), Lauri Markanneas 14, Jarrettas Allenas 13 (12 atk. kam.), Ricky Rubio ir Kevinas Love’as po 11.