Broliai Lavrinovičiai metė iššūkį garsiems NBA bokštams

Garsiai visam pasauliui paskelbę, jog yra aukščiausi pasaulio dvyniai, broliai Darjušas ir Kšištofas neatsigina dėmesio ir komentarų. JAV ir Lietuvos krepšinio entuziastai diskutuoja, kas aukštesni – „LavTwins“ ar NBA žaidžiantys dvyniai Lopezai. Patys Lavrinovičiai nusprendė nedaugžodžiauti – susisiekę su Gineso rekordų organizacija siekia oficialaus pripažinimo ir pasaulio rekordo. Vis dėlto, paaiškėjo, kad paprasta nebus – Lietuvoje nėra didesnių nei 210 cm matuoklių, o norint būti pripažintais, reikės prisišaukti ir kvietimą prie liniuotės kartu stoti iki šiol ignoravusius Lopezus.

Remiantis reikalavimais, kuriuos iš Gineso pasaulio rekordų biuro gavo rekordo siekianti „LavTwins“ komanda, brolių ūgį 0,001 cm tikslumu turi išmatuoti kvalifikuotas gydytojas. Ši, atrodytų, paprasta užduotis atskleidė netikėtą problemą – Lietuva neturi tinkamų matuoklių.

„Dažniausiai tikslios medicinos įstaigų turimos matuoklės per trumpos – siekia 210 cm, o išskirtinių didesnių matuoklių tikslumas neatitinka rekordo reikalavimų. Specialių horizontalių matuoklių visai neturime, taigi žadame improvizuoti ir tam būtent broliams specialiai pritaikyti reikalavimus atitinkančią Lietuvos sporto medicinos centro turimą vertikalią ūgio matavimo liniuotę“, – situaciją komentavo brolius matuosiantis Lietuvos medicinos sporto centro gydytojas Mantas Ambraška.

REKLAMA

Gineso rekordų organizacija reikalavimų keisti negali, tačiau, kaip patys sako, būtų apmaudu, jei rekordo tektų atsisakyti dėl galimybių stokos: „Tai – nuostabus projektas! Broliai Lavrinovičiai kiekvienam palieka neišdildomą įspūdį, jų neįmanoma nepastebėti. Norime, kad apie juos sužinotų visas pasaulis”, – teigė Gineso pasaulio rekordų projektų vadovė Irina Nohailic.

Nors ir susidūrusi su iššūkiais, „LavTwins“ komanda nusileisti neketina: „O ką daryti? Mes gi žaidėm prieš juos – žinom, kad jie mažesni be plaukų. Pavargau skambinti Lopezams – turiu keltis naktį, kai pas juos diena ir sąskaita už skambučius į JAV nemaža jau susidarė“, – savo užsispyrimą aiškino Darjušas. „Aš visada sakiau broliui, kad mažiau komentarų internete skaitytų, bet jis negali sustot. Rūpi žmogui. Nu tai kas belieka?“, – juokavo Kšištofas.

Praėjus vos kelioms dienoms po 2018 m. spalio mėn. pristatyto Lavrinovičių projekto „LavTwins“, žiniasklaidoje pasirodė pranešimų kaltinančių brolius nepelnytai prisiėmus aukščiausių dvynių pasaulyje titulą. Dažniausiai Lavrinovičiams prikaišiojami skirtingose NBA komandose žaidžiantys Brookas ir Robinas Lopezai, kurių abiejų ūgis, kaip nurodoma oficialiuose jų komandų puslapiuose, yra vienodas – 213 cm. Iki šiol buvo skelbiama, kad Darjušo ūgis siekia 212 cm, o Kšištofo – 210 cm.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų