Jungtinėse Amerikos Valstijose, Masačiūsetse, vykusiose draugiškose rungtynėse Venesuelos nacionalinė futbolo rinktinė pirmą kartą istorijoje laimėjo prieš antra pagal pajėgumą pasaulyje Brazilijos komandą.

Venesuela, kuri FIFA pasaulio rinktinių reitinge yra tik 63-ia (laipteliu žemiau nei Lietuva), Braziliją nugalėjo užtikrintai - 2:0.

Giancarlo Maldonado išvedė savo komandą į priekį jau šeštą mačo minutę, o Ronaldas Vargas pačioje pirmoje kėlinio pabaigoje (44 minutę) padvigubino persvarą ir įtvirtino pergalę – 2:0.

Venesuelos rinktinei iki tol dar niekada nebuvo pavykę įveikti brazilų per prieš tai žaistus septyniolika mačų.

Rungtynes „Gilette“ stadione stebėjo daugiau nei 54 tūkstančiai žiūrovų. Priminsime, kad abi rinktinės ruošiasi atrankos į 2010 metų Pasaulio futbolo čempionatą ciklui.

Kitas kontrolines rungtynes Brazilija žais su Paragvajumi birželio 15 dieną, o dar po trijų dienų susigrums su principine varžove Argentina.