Barselonos „Barcelona“ leidimą gavęs ir Ugandos rinktinei atrankoje į FIBA pasaulio taurės turnyrą išvykęs Brandonas Daviesas demonstruoja įspūdingą žaidimą.

Per pirmuosius du atrankos mačus Ugandos nacionalinė komanda pasiekė vieną pergalę ir kartą pralaimėjo.

Pastaroji įveikė Žaliojo Kyšulio krepšininkus (77:74), tačiau nusileido Malio rinktinei (66:76).

Pergalingose rungtynėse prieš Žaliojo Kyšulio atstovus B.Daviesas per 37 minutes pelnė 27 taškus (8/14 dvit., 2/6 trit., 5/13 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė net 7 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

uo tarpu akistatoje su Maliu vidurio puolėjas rungtyniavo 37 minutes, per kurias pasižymėjo 24 taškais (6/12 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), 16 atkovotų, 1 perimtu kamuoliu, 5 rezultatyviais perdavimais, 3 blokuotais metimais, 5 klaidomis, 3 pražangomis ir 33 naudingumo balais.

Atrankos A grupėje šiuo metu visos keturios rinktinės – Malio, Žaliojo Kyšulio, Ugandos ir Nigerijos – po dviejų turų turi po vieną pergalę.