Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 3:1 nugalėjo „Freiburg“ futbolininkus.

Anthony Modeste 22-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau Markas Flekkenas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Michaelis Gregoritschas 35-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Freiburg“ ekipą į priekį 1:0.

Marco Reusas 66-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs M.Gregoritschas 74-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš vartų.

Jamie Bynoe Gittensas 77-ąją minutę iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Youssoufa Moukoko 84-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Marius Wolfas 88-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir įtvirtino Dortmundo ekipos pergalę rezultatu 3:1.