Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionate po dramatiškos kovos 3:2 nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Giovanni Reyna 49-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Christophas Baumgartneris 61-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Jude’as Bellinghamas 69-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Munas Dabburas 90-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Erlingas Haalandas 91-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „Borussia“ ekipai dramatišką pergalę 3:2.