Blogoms Rio oro sąlygos iš peties kirtusios irkluotojos: tik galvojome, kaip išgyventi Specialiai iš Rio

„Buvo nelengva, oro sąlygos tikrai nepadeda, tačiau džiaugiamės, kad į kitą etapą patekome pirmuoju numeriu“, - po sėkmingo kvalifikacijos etapo Rio olimpinėse žaidynėse prisipažino tituluota irkluotoja Donata Vištartaitė.

10

Kvalifikacinio plaukimo metu D. Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės pora kurį laiką plaukė antros, tačiau iki finišo likus 500 metrams merginos sugebėjo atsiplėšti nuo varžovių.

„Tiesiog ten nurimo vėjas ir mums pavyko spurtuoti. Oro sąlygos tikrai buvo tragiškos, distancijos viduryje irkluoti buvo neįmanoma. Tada tik galvojome, kaip reikia išgyventi tą distancijos dalį neapvirtus ir nepadarius daug klaidų“, - susijaudinusi po finišo kalbėjo D. Vištartaitė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Blogoms Rio oro sąlygos iš peties kirtusios irkluotojos: tik galvojome, kaip išgyventi

M. Valčiukaitė teigė, kad šiek tiek streso kėlė dvidešimčia minučių pavėlintas startas. „Ir apšilimas mūsų nedžiugino, nes žinojome, ko galima tikėtis tokiomis oro sąlgymis. Žinoma, turėjo neblogą treniruotę Europos čempionate, kur buvo identiškos oro sąlygos“, - kalbėjo sportininkė.

Ją pertraukė porininkė: „Europos čempionate oro sąlygos buvo dar baisesnės“.

Pasak D. Vištartaitės, olimpinėse žaidynėse dėl medalių kovoja trylika dviviečių valčių. „Šis etapas mums leido patekti tiesiai į dvyliktuką. Dabartinis etapas reiškia, kad viena valtis baigs savo pasirodymą žaidynėse. Mes jau esame pusfinalyje“, - džiaugėsi D. Vištartaitė.

REKLAMA

Paprašyta palyginti Londono olimpines žaidynes ir Rio, ji pripažino, kad orgabizacinių skirtumų tikrai yra. „Jau buvo keli incidentai dėl saugumo Rio. Šiek tiek erzina valgykla, kuri nėra pasiruošusi tokiam skaičiui sportininkų. Tenka pastovėti eilėse prie maisto“, - šyptelėjo irkluotoja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų