Liepos pradžioje į Venesuelą keliaus ne tik geriausi Lietuvos krepšininkai, bet ir rekordinio dydžio mūsų nacionalinės komandos marškinėliai. Jie pirmą kartą pademonstruoti Biržuose per degalinių tinklo „Emsi“ surengtą šventę. Būtent „Emsi“ savininkui Antanui Matuizai ir kilo idėja pasiūti tokius marškinėlius. Be to, Biržuose buvo paskelbtas ir „Emsi“ surengto konkurso laimėtojas, kuris laimėjo kelionę su Lietuvos rinktine į Venesuelą. Šio įspūdingo prizo laimėtoju tapo kaunietis Paulius Bubnelis rašo lkf.lt.

„Labiausiai laukiu Lietuvos rinktinės pergalių. Manau, įspūdžių bus daug“, — sakė konkurso nugalėtojas.

Krepšinio šventėje Biržuose pirmieji marškinėlius išvydo Lietuvos krepšinio federacijos Garbės prezidentas, buvęs Lietuvos rinktinės treneris Vladas Garastas ir olimpinis čempionas Modestas Paulauskas.

„Džiugu, kad atsiranda žmonių, padedančių krepšiniui ir populiarinančių jį. Krepšinį reikia populiarinti visur, kur įmanoma“, — džiaugėsi gimtajame mieste surengta švente V. Garastas.

REKLAMA

Į šventę Biržuose susirinkę žmonės ant maškinėlių rašė savo linkėjimus Lietuvos rinktinei, o pirmasis tai padarė Modestas Paulauskas. Rekordinio dydžio marškinėlius jau birželio 20-ąją bus galima išvysti Vilniuje, kai Lietuvos rinktinė iš sostinės oro uosto išvyks į Hjustoną tęsti pasirengimo olimpiniam atrankos turnyrui.

„Į šventę susirinko daug biržiečių, buvo linksma. Šitie marškinėliai važiuos su aistruoliais į Venesuelą, galvoju, kad jais aprengsime rinktinę, kuri vyks ir į Londoną“, — teigė „Emsi“ savininkas A. Matuiza.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų