Europos čempionato D grupėje svarbiausios kovos pasibaigė. Suomijos rinktinė (3/2) 88:67 (26:11, 22:20, 28:18, 12:18) be pergalių paliko Nyderlandų (0/5) krepšininkus.

Jau nuo pat pirmųjų minučių suomiai bėgo į priekį – Lauri Markkaneno ir veterano Shawno Huffo duetas įpusėjus kėliniui Suomijos ekipai leido turėti dviženklį pranašumą (17:6). Galop suomių puolimo šou pirmajame kėlinyje nestojo ir pasibaigus pirmosioms 10 minučių – Nyderlandų ekipa atsilikinėjo net 15 taškų (26:11).

Antrajame ketvirtyje suomiai nemažino apsukų ir vienu momentu turėjo net 19 taškų pranašumą (34:15), kuris nepaisant visų nyderlandiečių bandymų nemažėjo (48:31).

Suomių puolimo ir geros gynybos mašina trečiajame ketvirtyje nestojo – L. Markkanenas, Elisas Valtonenas ir kiti puikiai dirbo abejose aikštės pusėse, kas lėmė, kad jau trečiajame kėlinyje suomiai pirmavo 25 taškais (58:33).

Po minėto spurto – Nyderlandai taip ir neatsigavo ir ketvirtasis kėlinukas liko tik formalumas, palikęs Worthy De Jongo vedamą Nyderlandų rinktinę be pergalių (88:67).

Šiame mače toliau spindėjo naujasis Utah „Jazz“ puolėjas L. Markkanenas, kuris per 18 minučių pelnė 22 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Pagal renkamų taškų vidurkį NBA bokštas yra ketvirtas visame Europos čempionate.

Suomijos rinktinė: L. Markkanenas 22 (3 atk. kam.), S. Huffas 14 (4 atk. kam.), Edonas Maxhuni 9 (5 rez. perd.).

Nyderlandų rinktinė: W. De Jongas 21 (4 atk. kam.) ir Keye Van Der Vuurstas De Vriesas 9 (5 rez. perd.).