Be Sabonio žaidusi „Pacers“ laimėjo Čikagoje

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo be Domanto Sabonio žaidusi Indianos „Pacers“ (24/15) ekipa, kuri išvykoje 116:105 (29:27, 25:19, 25:26, 37:33) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (13/26) krepšininkus.

Pergalę „Pacers“ užtvirtino tik ketvirtajame susitikimo kėlinyje. Po Zacho Lavine‘o dėjimo likus 2 minutėms „Bulls“ buvo priartėję iki 6 taškų, tačiau tuomet Indianos klubas surengė spurtą 6:0 ir įtvirtino savo pranašumą.

Indianos ekipa šiame mače vertėsi ne tik be dėl kelio skausmų rungtynes praleidusio D.Sabonio, bet ir be susirgusio kito savo lyderio Malcolmo Brogdono. Tai privertė pasitempti kitus „Pacers“ ekipos žaidėjus ir geriausias rungtynes šiame sezone sužaidė Mylesas Turneris, kuris per 33 minutes pelnė 27 taškus (1/4 trit., 9/14 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Tai buvo sprendimas, kurį priėmėme prieš rungtynes. Aš turėjau atlikti apšilimą ir nuspręsti, ar galiu žaisti. Jaučiuosi nekaip, tad praleidau šį mačą“, – kalbėjo vidurio puolėjas iš Lietuvos.

„Pacers“ ekipą šiame mače baudė puikiai „iš žaidimo“ atakavęs Z.Lavine‘as, kuris per 38 minutes įmetė 43 taškus (8/13 trit., 6/10 dvit., 7/7 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Bulls“: Zachas Lavine‘as 43 (8/13 trit.), Coby White‘as 23 (5/9 trit.), Tomašas Satoransky 13 (1/6 trit.), Lauri Markkanenas 11 (5 atk. kam.).

„Pacers“: Mylesas Turneris 27 (14 atk. kam.), Aaronas Holiday‘us 19 (8 rez. per.), T.J.Warrenas 17 (5 atk. kam., Dougas McDerrmottas 16, Edmondas Summeris 10 (5 atk. kam.).