Šeštadienį Šiauliuose įvyko atsakomosios „Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtfinalio rungtynės. Giedriaus Žibėno vadovaujami Vilniaus „Ryto“ (27/9) krepšininkai, rezultatu 101:70 (19:20, 37:12, 30:13, 15:25) įveikė Šiaulių „Šiauliai“ (13/23) ekipą ir tapo paskutiniąja pusfinalio dalyve.

Ketvirtfinalio seriją sostinės ekipa laimėjo rezultatu 2:0.

Rungtynės prasidėjo komandų priekinės linijos žaidėjų taškų lenktynėmis. „Šiaulių“ legionierius Andy Van Vlietas demonstravo universalumą tiek baudos aikštelėje, tiek ties perimetru ir per pirmąjį kėlinį pelnė 7 taškus, tuo tarpu „Ryto“ aukštaūgis Ivanas Buva iš žaidimo atakavo be klaidų ir surinko 9 taškus.

Vis tik antrąją pirmojo ketvirčio dalį sėkmingiau sužaidę „Šiauliai“ kėlinį užbaigė pirmaudami minimaliu skirtumu (19:20).

Antrajame kėlinyje lyderio vaidmenį „Ryto“ ekipoje perėmė Andrew Goudelockas. Gynėjo individualus meistriškumas ir taiklūs tolimi metimai leido G. Žibėno auklėtiniams pirmą kartą šios dienos rungtynėse susikrauti dviženklį pranašumą (39:28).

Antano Sireikos auklėtiniai ir toliau nerado priešnuodžių sostinės ekipos puolimui, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 24 taškai (56:32).

„Rytas“ antrajame kėlinyje pataikė net 7 tolimus metimus.

Po didžiosios pertraukos „Šiaulių“ problemos gynyboje ir toliau tęsėsi, o „Ryto“ puolimo mašina buvo nesustabdoma (86:45).

Paskutinysis rungtynių ketvirtis buvo tik formalumas ir sostinės ekipa šventė užtikrintą pergalę rezultatu 101:70.

Vilniaus „Ryto“ ekipoje rezultatyviai rungtyniavo Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas, kurie pelnė po 16 taškų.

„Šiaulių“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Martynas Varnas. Šio žaidėjo sąskaitoje 17 taškų.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas (4/6 tritašk.) ir Arnas Butkevičius (6 atk. kam.) po 16, Andrew Goudelockas 14, Ivanas Buva 13.

„Šiauliai“: Martynas Varnas 17, Eimantas Stankevičius 14, Arminas Urbutis (5 atk. kam.) 13.