Be lyderių žaidusi „Mavericks“ sugebėjo iškovoti pergalę

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo be trijų savo lyderių žaidusi Dalaso „Mavericks“ (30/19) ekipa, kuri namuose 123:100 (36:26, 26:23, 35:23, 26:28) įveikė Atlantos „Hawks“ (13/37) krepšininkus.

Dalaso klubui šiame mače nepadėjo dešinės kojos čiurną pasitempęs Luka Dončičius, po kairio kelio traumos atsigaunantis Kristapas Porzingis ir Achilo sausgysles nusitraukęs Dwightas Powellas, kuriam šis sezonas veikiausiai yra baigtas. „Hawks“ ekipa dar rungtynių eigoje neteko savo pagrindinio lyderio.

Sausio mėnesį 31,7 taško rinkęs Trae Youngas trečiojo kėlinio pabaigoje pasitempė čiurną ir daugiau aikštėje nepasirodė. Iki to laiko šis krepšininkas per 26 minutes buvo pelnęs 12 taškų (1/6 trit., 3/7 dvit.,), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs rezultatyvų perdavimą.

„Mavericks“ rado, kuo pakeisti iškritusius lyderius, ir itin sėkmingai varžovus baudė tolimais metimais. Dalaso klubas realizavo net 20 tritaškių iš 39 bandymų (51 proc.), kai jų varžovai pataikė 10 iš 33 (30 proc.).

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 27 (8 rez. per.), Dorianas Finney-Smithas 22 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Maximilianas Kleberas 18 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Sethas Curry 15 (5/7 trit., 6 atk. kam.), Justinas Jacksonas 10 (8 atk. kam.).

„Hawks“: Johnas Collinsas 26 (11 atk. kam.), Kevinas Huerteris 20 (6/10 trit.), Trae Youngas 12 (6 atk. kam.), Brandonas Goodwinas 11 (7 atk. kam., 5 rez. per.), Vince‘as Carteris 10 (0/4 trit., 5 atk. kam.).