Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Bolonijos „Virtus“ (12-5) krepšininkai. Italijos klubas svečiuose 77:75 (23:18, 18:18, 19:19, 17:20) palaužė Belgrado „Partizan“ (9-8) komandą, kuriai buvo antroji nesėkmė iš eilės turnyre.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje po atkarpos 9-0 susikrovė dviženklį pranašumą (21:10). Antrajame kėlinyje atstumas dar kiek padidėjo (41:28), nepaisant to, kad serbams ketvirčio pradžioje rezultatą buvo pavykę išlyginti (23:23).

Aikštės šeimininkai surado jėgų atsitiesti ir ketvirtajame kėlinyje sugrįžo į rungtynes, kai skirtumas sumenko iki minimalaus (69:68). Svarbiausiu metu nuo baudų metimo linijos neklydo veteranas Marco Belinelli. Likus 10 sekundžių, gynėjas pataikė abu sykius (77:74). Vėliau Kevinas Punteris išprovokavo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Krepšininkas pataikė pirmą, bet prametė antrą bei atkovojo kamuolį (77:75).

Paskutinę sekundę savo šansą turėjo Frankas Kaminsky, bet puolėjo tritaškis buvo netikslus – 77:75.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 16 (3/5 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), Marco Belinelli 14 (3/9 trit.), Tornike Šengelija, Danielis Hackettas ir Awudu Abassas po 10, Isaia Cordinieras 9, Devontae Cacokas 4.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 19 (7/10 dvit., 1/5 trit., 2/3 baud., 6 rez. perd.), Kevinas Punteris ir Ognjenas Jaramazas po 12, Frankas Kaminsky ir Bruno Caboclo po 10, Zachas Leday ir Perry Dozieras po 5.