Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Koln“ futbolininkus.

Abi komandos pirmajame kėlinyje žaidė aktyviai puolime. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Harry Kane‘as ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Raphaelis Guerreiro sužaidus kiek daugiau nei valandą puikiu smūgiu išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Steffenas Tiggesas rungtynių pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Svenas Ulreichas. Tašką šiame susitikime padėjo Thomas Mulleris pasiuntęs kamuolį į vartus ir įtvirtinęs šeimininkų pergalę 2:0.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ komanda 2:1 įveikė Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus.

Marcelis Sabitzeris per šešias minutes pelnė dublį ir padėjo „Borussia“ komandai įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi netrukus Maximilianas Woberis puikiu smūgiu galva sušvelnino rezultatą 1:2.

Karimas Adeyemi antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir Dortmundo futbolininkai liko žaisti dešimtyje. Per likusį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko.

M.Sabitzeris pelnė savo pirmą dublį Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse nuo 2018 metų spalio mėnesio.