Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po to, kai „Barcelona“ klubo veidas Lionelis Messi išvyko į Paryžiaus „Saint-Germain“ komandą, Katalonijos ekipos treneris Ronaldas Koemanas mano, kad klubui reikėtų „užversti knygą“ apie L.Messio erą ir žiūrėti į priekį.

Po to, kai „Barcelona“ klubo veidas Lionelis Messi išvyko į Paryžiaus „Saint-Germain“ komandą, Katalonijos ekipos treneris Ronaldas Koemanas mano, kad klubui reikėtų „užversti knygą“ apie L.Messio erą ir žiūrėti į priekį.

REKLAMA

34-erių metų L.Messi antradienį pasirašė dviejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti tretiems metams, o R.Koemanas atskleidė, kad tai buvo sunki kelionė visiems jos dalyviams, nes Argentinos superžvaigždė pasitraukė iš klubo, prie kurio prisijungė būdamas vos 13 metų.

„Turime suprasti, kad žaidėjui visada ateina pabaiga. Turite užversti knygą, nes dabar turime sutelkti dėmesį į naują sezoną“, – ESPN žurnalistui Martinui Ainsteinui sakė R.Koemanas. „Turime naujų žaidėjų ir turime judėti į priekį, nes tam laiko dar turime. Mūsų sudėtyje yra jaunų žaidėjų, kurie dirba dėl klubo ateities, todėl mums labai svarbu susitelkti į tai, o ne į dalykus, kurie vyko prieš keletą dienų“.

L.Messi pastarosiomis savaitėmis buvo pasiryžęs pasirašyti naują sutartį su „Barcelona“ ir net 50 proc. susimažinti atlyginimą, tačiau dėl sunkios finansinės padėties klube ir „La Liga“ nustatytų apribojimų, galiausiai jo karjera pakrypo į PSG.

REKLAMA

„Žinojau, kad tarp klubo, L.Messi ir lygos yra sudėtinga situacija ir gali būti sunku jį išlaikyti komandoje“, – sakė R.Koemanas. „Tokie dalykai užtrunka ilgai, tačiau aš buvau nustebęs, kai sužinojau, kad jo komandoje nebebus. Žinojau, kad dėl klubo finansinės situacijos jį išlaikyti yra sunku. Tai buvo sunku, nes kalbame ne tik apie žaidėją, tačiau kalbame apie geriausią pasaulyje žaidžiantį futbolininką ir visi esame nusivylę, kad jis šį sezoną nežais pas mus. Bet tu privalai greitai prisitaikyti ir nelikti nusivylęs prieš pat sezono startą bei suprasti, kad sudėtinga situacija yra tik kelias pirmąsias dienas. L.Messi šiam klubui reiškė labai daug“.

REKLAMA
REKLAMA

R.Koemanas pabrėžė, kad „Barcelona“ yra vis dar stipri, o į ją sugrįš praėjusį sezoną traumas patyrę Ansu Fati ir Philippe Coutinho.

„Žinoma, mums įvarčius pelnyti taps sunkiau. L.Messi praėjusį sezoną įmušė 30 įvarčių, tačiau dabar kitiems žaidėjams reikės įnešti daugiau savojo žaidimo. Dabar kalba eis apie komandą, o ne individualius žaidėjus. Ne visada žaidžia vienas žaidėjas, privalai tai daryti kartu. Tikėkimės, kad atgausime tokius žaidėjus kaip A.Fati ir P.Coutinho bei tuomet vis tiek turėsime stiprią sudėtį. Dirbsime sunkiau, kad pasiektume tai, ko žmonės iš mūsų tikisi.

Mes vis dar esame pereinamajame laikotarpyje. Turime suprasti, kad sezono startas bus sunkus. Pasaulyje vis dar egzistuoja COVID ir nors tai gresia visiems klubams, tačiau mes turime gerų traumuotų žaidėjų. Prieš sezoną padarėme gerą darbą, turime jaunų futbolininkų, o kai sugrįš ir traumuoti žaidėjai, mes vis dar būsime stiprūs“.

Praėjusį sezoną „Barcelona“ „La Liga“ čempionate užėmė trečią vietą ir nusileido Madrido „Real“ bei čempione tapusiai Madrido „Atletico“. Katalonijos klubas Čempionų lygos atkrintamosiose buvo išmestas PSG – naujosios L.Messi komandos.

REKLAMA
REKLAMA

„Barcai“ pavyko iškovoti „Copa del Rey“ trofėjų, o nepaisant prarasto svarbaus žaidėjo, R.Koemanas sako, kad tokio klubo kaip „Barcelona“ tikslas yra tik vienas – laimėti titulus.

„Tikslas visada yra laimėti trofėjus, būti čempionu ir gerai pasirodyti Čempionų lygoje“, – sakė R.Koemanas. „Tokie klubai kaip „Barcelona“ neturi sezonų, kai nieko nelaimi. Mes tai žinome, o futbolo žmonės supranta, kad dabar tai taps sunkiau. Viskas priklauso nuo to, kiek įdėsi darbo, kad žengtum į priekį“.

Sekmadienį „Barcelona“ pradės naująjį sezoną namuose priimdama „Real Sociedad“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų