Antrąją pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (2/0) komanda, kurios marškinėlius vilki ir Rokas Jokubaitis.

Katalonijos klubas svečiuose rezultatu 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20) nesunkiai įveikė Las Palmo Gran Kanarijos „Herbalife“ (1/1) krepšininkus.

Tik ketvirtajame kėlinyje ant parketo pasirodęs R.Jokubaitis sužaidė 5 minutes, per kurias spėjo pelnyti 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baud.), atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokuoti pražangą, kartą suklysti, sykį prasižengti ir surinkti 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose rungtyniavo 14 taškų įmetęs ir net 16 atšokusių kamuolių sugriebęs Nikola Mirotičius (36 n. b.). Po 13 taškų prisidėjo Cory Higginsas (3/3 trit.) bei Kyle‘as Kuričas. Po 8 įmetė Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas.

Pralaimėjusiems 13 taškų pelnė Dylanas Ennisas (1/7 dvit.), 11 – Artiomas Pustovijus ir 10 – A.J. Slaughteris.